logo-vodu
اخبارحوادث- داخلی
                  
۱۳۹۶/۰۸/۰۲
                
5 سال قبل

دانش آموز بازمانده از حادثه سقوط از پل در اصفهان از هوشیاری کامل برخوردار است

سقوط دو دانش آموز از پل در اصفهان-بازی نهنگ آبی-دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دانش آموز مجروح و بازمانده از حادثه سقوط از پل چمران اصفهان از علائم حیاتی پایدار و هوشیاری کامل برخوردار است.

پیش از ظهر روز شنبه ۲۹ مهر سالجاری ۲ دختر دانش آموز نوجوان از پل چمران اصفهان سقوط کردند که یکی از آنها جان باخت و نفر دوم به بیمارستان منتقل شد.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز سه شنبه به نقل از ‘ کیانوش جهانپور ‘ اعلام کرد: مجروح حادثه سقوط از پل چمران اصفهان پس از تلاش پزشکان امروز به هوش آمد و از وضعیت پایداری برخوردار بوده است.
جهانپور افزود: این مجروح باتوجه به شکستگی های اندام تحتانی پس از به هوش آمدن و مجوز متخصصان بیهوشی برای جراحی دوم به اتاق عمل منتقل شد.
وی گفت: این مصدوم پس از ریکاوری در روزهای آینده برای جراحی سوم و ترمیم شکستگی های ناحیه ستون فقرات بار دیگر تحت جراحی قرار خواهد گرفت.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد: در زمان حاضر وضع سلامت این دختر نوجوان بسیار بهتر شده و اقدام های درمانی همچنان ادامه دارد.
جهانپور پیش از این به ایرنا گفته بود که بر اثر این حادثه یکی از دختران به دلیل برخورد شدید سر و بدن به زمین و کاهش سطح هوشیاری، فوت کرد و دختر دیگر دچار ترومای (مصدومیت) شدید و شکستگی های متعدد شده است.
تاکنون علت اصلی حادثه سقوط ۲ دختر دانش آموز از روی پل روگذر چمران اصفهان بطور رسمی از سوی مراجع مربوطه اعلام نشده و موارد ضد و نقیضی درباره آن مطرح شده است.
سردار مهدی معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان در ابتدا سقوط این ۲ دانش آموز را تحت تاثیر چالش ‘نهنگ آبی’ دانست اما پس از آن آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که خودکشی های اصفهان ربطی به چالش نهنگ آبی نداشته است و حسین اسدبیگی رییس اورژانس اجتماعی عنوان کرد که چالش نهنگ آبی به طور مستقیم تاثیری در خودکشی این دو دختر نداشته است.


منبع:خبرگزاری ایرنا/

پست های مرتبط