logo-vodu
اخبارسیاسی-داخلی
                  
۱۳۹۶/۰۲/۲۹
                
5 سال قبل

احسان حدادی: ورزش وحدت آفرین است/ لزوم توجه جدی تر رئیس جمهور آینده به ورزش

درخشش ملت-انتخابات ۹۶

نائب قهرمان پرتاپ دیسک المپیک ۲۰۱۲ لندن ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور منتخب دوازدهم بیش از گذشته به مقوله وحدت آفرین ورزش توجه داشته باشد.

احسان حدادی که شامگاه جمعه و در واپسین ساعات رای گیری در حسینیه ارشاد حضور یافته بود افزود: صبح امروز از مسابقات کشورهای اسلامی در آذربایجان بازگشته ام و با وجود خستگی زیاد بر خود واجب دانستم که در انتخابات حضور بیابم. وی با تاکید بر لزم توجه جدی به مقوله ورزش از سوی رئیس جمهور آینده، خاطرنشان کرد: هرقدر در ورزش سرمایه گذاری و هزینه کنیم و به توسعه زیرساخت ها بپردازیم با ارزش است، زیرا ورزش، وحدت آفرین است و موجبات خوشحالی و مسرت خاطر آحاد جامعه را فراهم می کند.
حدادی اضافه کرد: تاکنون شناسنامه ام به دلیل حضور در مسابقات کشورهای مختلف تقریبا خالی مانده بود و فقط یک بار رای داده بودم و همیشه با پاسپورت در انتخابات شرکت می کردم.
وی با اشاره به صف بسیار طولانی رای دهندگان در داخل و بیرون فضای حسینیه ارشاد، ابراز امیدواری کرد برای دوره ها و انتخابات آینده تدابیری اندیشیده شود تا مردم کمتر معطل شوند.
به گزارش ایرنا، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی امروز ۲۹ اردیبهشت ماه در سراسر کشور درحال برگزاری است.
عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور با بیان این که رای گیری در ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد، گفت: حداکثر تا ساعت ۱۲ شب می توانیم زمان اخذ رای را تمدید کنیم زیرا بر اساس قانون تنها در روز جمعه باید رای گیری شود.


منبع:خبرگزاری ایرنا/

پست های مرتبط