logo-vodu
اخبار سیاسی-داخلی
                  
۱۳۹۶/۰۲/۲۷
                
6 سال قبل

آزادی و امنیت ارمغان دولت روحانی است و آن را استمرار می دهیم

انتخابات۹۶-ریاست جمهوری-اهل سنت

رئیس فراکسیون اهل سنت و نماینده مردم شهرستان مهاباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید، عزت را به ایران بازگرداند، گفت: آزادی، امنیت و آرامشی را که دولت روحانی ایجاد کردو به ارمغان آورد، با حضور پرشور در پای صندوق های رای استمرار می دهیم.

جلال محمودزاده شامگاه چهارشنبه در ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی و در جمع هواداران رئیس جمهوری در مهاباد با بیان اینکه رئیس دولت اصلاحات از دولت یازدهم حمایت کرده است، اظهار کرد: با پیروزی حسن روحانی، از روز شنبه حرکت جدید اصلاحات در کشور آغاز می شود.
وی با بیان اینکه وعده دولت برای صدور بیانیه شماره سه اقوام پس از پیروزی دکتر روحانی محقق می شود، افزود: بیانیه شماره سه در مورد زبان مادری است و طبق این وعده آزادی بیشتری در خصوص زبان مادری و آزادی های مدنی داده می شود.
محمودزاده با اشاره به اینکه زبان کردی سابقه سه هزار و ۵۰۰ ساله دارد و هویت کردهاست، افزود: مردم کرد همیشه طرفدار اصلاحات بوده و مناطق کردنشین حامی دکتر روحانی هستند.
رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: از ۱۲ نماینده آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی ۹ نماینده پشتیبان دکتر حسن روحانی هستند و نمایندگان و شورای راهبردی اهل سنت مجلس نیز پشتیبانی خود را از دولت تدبیر و امید اعلام کردند.
محمودزاده همچنین اظهار کرد: اگر از بین عدالت و آزادی مجبور باشم یکی را انتخاب کنم آزادی را انتخاب می کنم چرا که بدون آزادی، عدالت محقق نمی شود.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و بیان اینکه قومیت ها و مذاهب در ایران کنار هم با آرامش، امنیت و اتحاد زندگی می کنند، گفت: این آزادی، آرامش و اتحاد زیر سایه دولت تدبیر و امید است.
وی همچنین با بیان دستاوردهای برجام اظهار کرد: برنامه جامع اقدام مشترک یک موضوع بین المللی است که موجب نجات ایران و نجات تولیدات و نفت کشور شد.
نماینده مردم مهاباد گفت: مردم به طور قطع میل ندارند تا دوباره تحریم ها برگردد و پاسپورت ایرانی اعتبار خود را از دست بدهد و بر این اساس به دکتر روحانی رای می دهند.
محمودزاده همچنین اظهار کرد: دولت دکتر روحانی توانست رشد اقتصادی منفی ۶٫۸ را به رشد مثبت اقتصادی تبدیل کند و تورم بالای ۴۰ درصد را به ۹ درصد و کمتر کاهش دهد.
وی همچنین با بیان وعده پرداخت یارانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی از سوی یکی از نامزدها، گفت: یارانه ۴۵۰ هزار ریالی تورم غیرقابل کنترل را در جامعه و اقتصاد به وجود آورد و با پرداخت این یارانه نیز تورم از سه تا ۱۰ برابر افزایش می یابد و قیمت حامل های انرژی و سایر کالاهای ضروری نجومی افزایش یافته و اقتصاد کشور نابود می شود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود.


منبع:خبرگزاری ایرنا/

پست های مرتبط